Wood - Ball 3D

Android için Top İlerletme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma "Maxim6394
Wood - Ball 3D oyunu, Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz mükemmel bir oyundur.

Wood - Ball 3D oyunu, Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz mükemmel bir oyundur.

Boş zamanlarınızı eğlenceli şekilde değerlendirmenizi sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan Wood - Ball 3D oyunu, oyun severlerin favori oyunu olmak için çok iddaalı bir aday. Ancak oyunun refleksler üzerine kurulu bir oyun olduğunu ve dikkat yeteneğinizi çok iyi kullanmanız gerektiğini baştan belirtmeliyim.

Oyunda sahip olacağınız tahta topunuzu tahta platformlar üzerinde ilerletmeye çalışacaksınız. Tabi ki bu o kadar da kolay olmayacak. Çünkü platformlar birbirinden ayrı şekilde duruyorlar. Bir platformdan diğerine geçiş yapmak için topunuzu atlatmak zorundasınız, tabi ki aşağı düşürmemeye dikkat etmelisiniz. Üstelik bu kadar da değil. Önünüze topunuzu parçalamak isteyecek olan testereler de çıkacak. İşte bu testerelere çok dikkat etmelisiniz. Eğer onlardan birine çarpar iseniz topunuz parçalanacak. Zorlukların bittiğini sanıyor iseniz çok yanılıyorsunuz. Tüm bu zorlukların yanı sıra bir de süre sınırının olması sizi oldukça zorlayacak, ancak bir o kadar da eğlenmenizi sağlayacak. Üstelik bu mükemmel oyun Android cihazlarınız için tamamen ücretsizdir.

Wood - Ball 3D indir